Zwariowane Melodie: muzyczne improwizacje dla młodzieży / Шалені мелодії: музичні імпровізації для молоді #mojemiejscewbibliotece /#моємісцевбібліотеці

Biblioteka z Pasją

Zapraszamy młodzież na wyjątkowe warsztaty muzyczne, podczas których będziemy wspólnie odkrywać magię muzyki!

Pod okiem doświadczonej nauczycielki muzyki, Victorii, nauczymy się grać popularne utwory na pianinie i gitarze, w tym znane melodie z filmów i seriali animowanych. To doskonała okazja, by rozwinąć swoje umiejętności, poznać nowych ludzi i wspólnie zanurzyć się w muzyczną przygodę. Dołącz do nas, by stworzyć niezapomniane brzmienia i dobrze się bawić!

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 14 -18 lat.

Zapisy osobiście w Bibliotece albo przez adres e-mail: pasja@bibliotekagdynia.pl

Erpeżki - krótkie sesje RPG dla młodzieży

19 / 10 / 2024

Pracownia Cosplay - Akademia Kompetencji Przyszłości