Nie czekaj! Ogarnij z nami szkołę i egzamin ósmoklasisty #mojemiejscewbibliotece

Biblioteka z Pasją

Rozpoczęła się Twoja przygoda w polskiej szkole, ale czujesz, że potrzebujesz trochę wsparcia? Chcesz dobrze zdać egzamin ósmoklasisty, ale nie wiesz, od czego zacząć? Te warsztaty są dla Ciebie!

Zapraszamy młodzież w wieku 12-15 lat z Ukrainy i nie tylko na super intensywne, ale przyjazne warsztaty, które pomogą Ci wejść w świat polskiej szkoły i przygotować się do egzaminu ósmoklasisty. Nasza tutorka pomoże Ci zrozumieć nawet najtrudniejsze tematy – w Twoim języku!

Co zyskasz na naszych warsztatach?

• Przejrzysz najważniejsze zagadnienia z podstawy programowej (polski, matematyka, angielski),
  • Przećwiczysz praktyczne zadania i testy, dzięki którym pewniej podejdziesz do egzaminu,
  • Poprawisz polski, ale nie martw się – pomożemy Ci krok po kroku,
  • Poznasz fajnych ludzi, którzy, tak jak Ty, chcą dobrze poradzić sobie w nowej szkole,
  • W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie tutora, który wszystko wytłumaczy po ukraińsku!
  • Nie musisz obawiać się nowych wyzwań – tu jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Prosimy o wcześniejsze zapisy do grupy przez adres e-mail: pasja@bibliotekagdynia.pl lub osobiście w Bibliotece z Pasją.

17 / 10 / 2024

Erpeżki - krótkie sesje RPG dla młodzieży