Ilustracja przedstawia rysunkowy kolaż: rakietę, tęczę, dinozaura, planetę, piłkę, chmurkę i żarówkę.

Aktualności UNICEF w Bibliotece w czerwcu

W czerwcu ponownie w progi naszych Bibliotek zawitają wydarzenia organizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF.

Trudno nie zauważyć ich obecności w naszej ofercie, nie można również przecenić ich integracyjnego charakteru. Dzięki wsparciu UNICEF mieszkanki i mieszkańcy Gdyni – ci stali i ci, którzy szukają tutaj nowego lub tymczasowego domu – mogli korzystać z bezpłatnych kodów do LEGIMI, szybkich kursów języka polskiego, jak również całego wachlarza aktywności dla dzieci: teatrzyków, warsztatów międzykulturowych oraz integracyjnych prowadzonych w filiach Biblioteki Gdynia.

W czerwcu przygotowaliśmy kolejne ciekawe propozycje zajęciowe!

Teatrzyki

Eksperymenty

Warsztaty dla dzieci

Pamiętajcie, szukając zajęć organizowanych przy wsparciu UNICEF, wystarczy w kalendarium wybrać filtr „UNICEF”.