Pisklę poznaje wieś | Пташеня пізнає село

Biblioteka Karwiny

Biblioteka Karwiny zaprasza na przedstawienie teatralne Pisklę poznaje wieś w wykonaniu Teatru MagMowcy.

Mały pisklak dopiero co wykluł się z jajka, a już wykazuje bardzo duże zaciekawienie, tym co dzieje się na wsi. Pyta rolnika dosłownie o wszystko! Skąd biorą się jajka, kto się nimi zajmuje i ile będzie jeszcze małych pisklaków. Co chwilę poznaję nowe wiejskie zwierzątko, a to kury, a to koniki lub krówki, które dają pyszne mleczko dla kotków. Gdy rolnik idzie sprawdzić, co dzieje się w gospodarstwie, pisklak poznaję kogoś zupełnie innego — małego lisa. Pewnie myślicie, że powinien się go bać. A jednak nie! Sami przekonajcie się, w jaki sposób pisklak i lis rudawy zostają przyjaciółmi.

Wydarzenie bez ograniczeń wiekowych.
Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy: filianr14@bibliotekagdynia.pl

Wydarzenie powstało przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF.

Biblioteka Karwiny запрошує на театральну постановку Пташеня пізнає село у виконанні театру MagMowcy Театр.

Маленький пташеня тільки що вилупився з яйця, і вже проявляє дуже велику цікавість до того, що відбувається в селі. Він запитує фермера буквально про все! Звідки беруться яйця, хто за ними доглядає і скільки буде ще маленьких пташенят. Щомиті він знайомиться  з новим сільським вихованцем, і кури, і коні або корови, які дають смачне молочко для кошенят. Коли йде перевірити, що відбувається на фермі, пташеня зустрічає когось зовсім іншого-маленьку лисицю. Ви, напевно, думаєте, що він повинен його боятися. І все ж ні! Подивіться самі, як пташеня і руда лисиця стають друзями.

Без вікових обмежень.
Кількість місць обмежена! Застосовуються записи: filianr14@bibliotekagdynia.pl

Захід організовано за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ
Ilustracja przedstawia rysunkowy kolaż: rakietę, tęczę, dinozaura, planetę, piłkę, chmurkę i żarówkę.