Chem Chef Junior

Biblioteka Oksywie

Biblioteka Oksywie zaprasza dzieci od 5 do 8 lat na warsztaty z kuchni molekularnej – sprawdzimy, czy wasze zmysły przejdą pozytywnie test smaków, zrobimy zdrowe dymiące napoje z suchym lodem, lody ekspresowo zamrażane ciekłym azotem i dymiące chrupki! Poczujesz się jak prawdziwy Szef Kuchni!
Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy
filianr13@bibliotekagdynia.pl

Wydarzenie powstało przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF

Biblioteka Oksywie запрошує дітей від 5 до 8 років на заняття з молекулярної кухні - ми перевіримо, чи пройдуть ваші почуття позитивний тест на смак, зробимо здорові димні напої з сухим льодом, морозиво з експрес-заморожуванням рідким азотом і димні чіпси! Ви відчуєте себе справжнім шеф-кухарем!
Кількість місць обмежена!

Діють записи за адресою: filianr13@bibliotekagdynia.pl
Захід було організовано за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Kolorowa grafika, na której widnieją rysunkowe: rakieta, żarówka, dinozaur stojący na tęczy, piłka, planeta.

Rytmika w Bibliotece Oksywie

22 / 04 / 2024