Na dzikim zachodzie | На Дикому Заході

Biblioteka Grabówek

Biblioteka Grabówek zaprasza najmłodszych z rodzicami na przedstawienie teatralne Na dzikim zachodzie w wykonaniu teatru KRAK ART.

Dawno, dawno temu, w małym miasteczku, gdzieś na zachód od rzeki Missisipi rodzi się prawdziwa legenda… Dziki zachód drży ze strachu przed złoczyńcą o imieniu Wściekły Roy. To paskudny koniokrad i poszukiwacz złota. Ten podły przestępca nie cofnie się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel. Całe szczęście porządku w miasteczku pilnuje dzielny Szeryf Barret.

Wydarzenie powstało przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF.

Biblioteka Grabówek запрошує найменших дітей з батьками на театр На Дикому Заході у виконанні театру KRAK ART.

Одного разу в маленькому містечку десь на захід від річки Міссісіпі народилася справжня легенда... Дикий Захід тремтить від страху перед лиходієм, на ім'я Несамовитий Рой. Він - мерзенний крадій коней і золотошукач. Цей підлий злочинець не зупиниться ні перед чим, щоб досягти своєї мети. На щастя, порядок у містечку підтримує відважний шериф Баррет.

Захід було організовано за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.
Ilustracja przedstawia rysunkowy kolaż: rakietę, tęczę, dinozaura, planetę, piłkę, chmurkę i żarówkę.

Spotkanie z Małgorzatą Sokołowską: Grabówek - pierwsza dzielnica Gdyni

07 / 05 / 2024