Zrób swój zielnik

Biblioteka Śródmieście

Zapraszamy na warsztaty zielne do Biblioteki Śródmieście.

Podczas spaceru ziołowego postaram się przekonać Cię, jak wiele cennych roślin jest dookoła nas. Poznasz 10 najbardziej pospolitych dzikich ziół.
Podczas warsztatu opowiem o zastosowaniu, właściwościach i historii tych roślin. Będzie też okazja, by dać upust kreatywności podczas tworzenia oryginalnych zielników.

Warsztaty poprowadzi Kasia Banaś - Leśna przewodniczka i Ambasadorka życia w zgodzie z rytmem natury.

Uwielbiam przyglądać się przyrodzie i to od tego wszystko się zaczęło. Zdrowa dieta zaprowadziła mnie do fascynacji samodzielną uprawą roślin, a to z kolei do zgłębiania tajników dzikich roślin. Pracowałam na ekologicznej farmie i w ogrodach społecznych. Opracowałam Program dla Miejskich Ogrodników w Gdyni. Kocham wszystkie roślinki i pytanie "dlaczego".Chętnie dzielę się swoją wiedzą na warsztatach, które prowadzę pod nazwą Sianko.

Pakuję do swojego - warsztaty robienia woskowijek

28 / 06 / 2022

Jak podreperować budżet domowy