Wystawa z cykl "Myśli" - Natalia Miler-Ogórkiewicz

Biblioteka Witomino

Zapraszamy na letnią wystawę autorstwa Natalii Miler-Ogórkiewicz. Prezentowany w Bibliotece Witomino cykl Myśli to zbiór prac inspirowanych naturą i poezją. Prace z tego cyklu powstają od 2020 roku. Część prezentowanych prac to reprodukcje obrazów, które znajdują się już w prywatnych kolekcjach. Inne to prace oryginalne malowane z myślą o debiutanckiej wystawie w Bibliotece Witomino

Natalia Miler-Ogórkiewicz, urodzona w Toruniu, zamieszkała w Gdyni. Z wykształcenia inżynier architekt, obecnie doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych. Akwarelami maluje od 2020 roku, samouk. Tworzy oryginalne prace własne i na zamówienie, udostępnia również reprodukcje. Maluje pędzlem, sercem i duszą. Wraz z Biblioteką Witomino zaprasza do świata, który lubi nazywać wiatrem Moich Akwareli.

Pędzle zamoczone w farbach różnych kolorów, leżące w rzędzie na białym płótnie

Warsztaty poetyckie z Anną Barbarą Furman

21 / 10 / 2024