Warsztaty zero waste

Biblioteka Śródmieście

Czy wiesz, że jeśli odpowiednio obetniesz liście sałaty czy pora, możesz w ten sposób wyhodować kolejną roślinę z resztek? Podczas spotkania opowiem o tym jak gospodarować w kuchni tak, by tworzyć jak najmniej odpadów. Kuchnia zero waste to nie tylko dobry wybór dla planety, ale też przy okazji dla naszego własnego portfela. Dowiesz się też o darmowych, dostępnych bez opakowań super ziołach - czyli dzikich chwastach, których możesz używać na co dzień. Wspólnie stworzymy ziołową oliwę oraz pyszne, zdrowe kiszonki!

Warsztaty poprowadzi Kasia Banaś - Leśna przewodniczka i Ambasadorka życia w zgodzie z rytmem natury.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe: filianr2@bibliotekagdynia.pl

Znak recyclingu trzymany w otwartych dłoniach. Beżowe tło.

Makrama. Warsztaty dla dorosłych

14 / 05 / 2024

Koncert zespołu Zabawa

23 / 05 / 2024