Spotkanie autorskie z Zuzanną Gajewską

Biblioteka Chylonia Centrum

Zapraszamy na spotkanie z Zuzanną Gajewską, bestsellerową autorką kryminałów obyczajowych Burza, Zamieć i Odwilż. Spotkanie poprowadzi Dominik Kasicki.

Zuzanna Gajewska - pisarka, z wykształcenia dziennikarka i socjolożka. Jej życie zawodowe krąży wokół kultury, mediów i marketingu. Z zamiłowania promotorka czytelnictwa. Kocha książki i wszystko, co z nimi związane. Jak nie czyta, to pisze, a jak nie pisze, to rozdaje książki na ulicy i zaraża czytaniem innych. Uwielbia kawę i rozmowy z ludźmi, pasjami prowadzi spotkania autorskie. Stypendystka miasta Elbląg i dwukrotna stypendystka miasta Gdańsk. Mieszka w Gdańsku, ale cząstkę siebie zostawiła w Młynarach. Szczęśliwa żona i mama dwóch córek.

Dominik Kasicki - prowadzący podcast literacki "Pierwsza Książka", w którym przepytuje twórców o kulisy powstania ich debiutanckich dzieł. Pisze opowiadania oraz haiku. Współautor antologii opowiadań Cymelium i dumny członek kolektywu pisarskiego Mafia Literacka. Aktualnie pracuje nad pierwszą powieścią, na którą otrzymał stypendium kulturalne Miasta Gdańska.

Wstęp wolny!

Zuzanna Gajewska. Młoda kobieta w blond włosach i czerwonej bluzce. Ma pomalowane usta czerwoną szminką.

DKK dla dorosłych w Bibliotece Chylonia Centrum

18 / 09 / 2024