Relaks przez sztukę - warsztaty dla młodzieży z Dorotą Markowską

Biblioteka Mały Kack

Biblioteka Mały Kack zaprasza młodzież 13+ na zajęcia artystyczno-relaksacyjne prowadzone przez gdyńską artystkę Dorotę Markowską, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Na co dzień Dorota zajmuje się malarstwem i działalnością pedagogiczną, zwłaszcza w dziedzinie arteterapii, jej prace można podziwiać m.in. podczas wernisaży organizowanych w Trójmieście. Przyjdź na warsztaty i otwórz się na kojące działanie sztuki.

Wymagane zapisy: filianr11@bibliotekagdynia.pl lub tel.: 58 620 34 66.

Бібліотека запрошує молодь 13+ на заняття з мистецтва та релаксації, які проводить Дорота Марковська, художниця з Гдині, випускниця Академії мистецтв у Гданську. Щоденним заняттям Дороти є малювання та викладання, особливо в галузі арт-терапії; її роботами можна помилуватися, зокрема, під час вернісажів, організованих у Тримісті. Приходьте і відкрийте себе для заспокійливого впливу мистецтва.

Реєстрація обов'язкова: filianr11@bibliotekagdynia.pl lub tel.: 58 620 34 66.

Na beżowym tle czarny, duży napis "On/Off" poniżej napis: "Wiedza, rozwój, pasja, integracja. Spotkania dla młodzieży". Na dole logotypy: Biblioteka dla wszystkich, FRSI, Save the Children

19 / 09 / 2024

Relaks przez sztukę - warsztaty dla młodzieży z Dorotą Markowską