Letnia kawiarnia

Biblioteka Śródmieście

Biblioteka Śródmieście (ul. Władysława IV 7/15) zaprasza do Café Biblioteka – letniej kawiarni.

Czytelnicy powyżej 60. roku życia oraz osoby nowo zapisane do biblioteki mogą liczyć na bezpłatną kawę, herbatę lub gorącą czekoladę, pozostali będą mogli ją nabyć za 3,5 zł. Będzie to też wspaniała okazja dla naszych nowych ukraińskich czytelników do konwersacji w języku polskim przy dobrej kawie. Aby skorzystać z oferty Café Biblioteka, należy wziąć ze sobą Metropolitarną Kartę do Kultury. Te osoby, które nie posiadają karty bibliotecznej, mogą wyrobić ją na miejscu za złotówkę. Café Biblioteka czynna będzie do końca sierpnia.

UKR

Літнє кафе
1 серпня в Biblioteka śròdmieście (вул.Владислава IV 7/15) відкриється кафе Бібліотека – літнє кафе.
Читачі старше 60 років і знову зараховані в бібліотеку люди можуть розраховувати на безкоштовну каву, чай або гарячий шоколад, Інші зможуть придбати його за 3,5 зл. Це також буде чудовою нагодою для наших нових українських читачів поговорити польською мовою з гарною кавою. Щоб скористатися пропозицією кафе-бібліотеки, необхідно взяти з собою Карту Культури. Ті, у кого немає бібліотечної картки, можуть зробити її на місці за 1 злоту. Кафе-Бібліотека працюватиме до кінця серпня.
Кафе Бібліотека працюватиме: понеділок о 12.00-18.00, вівторок, четвер о 10.00-16.00, середа о 12.00-15.30, п'ятниця о 9.00-15.30

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Makrama. Warsztaty dla dorosłych

14 / 05 / 2024

Koncert zespołu Zabawa

23 / 05 / 2024