"Jak gadać żeby się dogadać" - warsztat dla rodziców

Biblioteka Obłuże

Biblioteka Obłuże zaprasza rodziców dzieci w różnym wieku, w tym również młodzieży na warsztat komunikacji "Jak gadać, żeby się dogadać". Chcesz lepiej dogadywać się ze swoim dzieckiem? Masz czasem wrażenie, że Twoje słowa są jak grochem o ścianę, a Twoje dziecko ma słuch selektywny? Chcesz większego zrozumienia i szacunku w Waszej rodzinie? Chcesz wsparcia rodzicielskiego? Chcesz wiedzieć, jak skutecznie ustalać zasady i jak rozwiązywać konflikty? Chcesz wychować dziecko, które jest wrażliwe na innych ? Chcesz podnieść swoje kompetencje jako rodzic i dostać narzędzia do komunikacji, która łączy i ułatwia życie? To wszystko jest niby proste, ale wcale nie jest łatwe.

Warsztaty poprowadzi Maria Graczyk - psycholożka z przygotowaniem pedagogicznym, Mama 8-letniego Teo, psychoterapeutka (Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach i Psychoterapia Poznawczo Behawioralna), propagatorka komunikacji empatycznej NVC, medytacji, rodzicielstwa, bliskości, prowadzi przedszkola "Baza Marzeń".

Prosimy o wcześniejsze zapisy! E-mail: filianr1@bibliotekagdynia.pl; tel.: 58 625 08 16

Wydarzenie sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach środków Budżetu Obywatelskiego. "Spotkania kulturalno-edukacyjne w Bibliotece na Obłużu - 2022 r."

Twarz dziecka pomalowana złotymi i niebieskimi farbami

Magiczny ołówek. Teatr dla dzieci

09 / 05 / 2024