Aromaterapia. Warsztaty rodzinne

Aromaterapia. Warsztaty rodzinne | Ароматерапія. Сімейні майстер-класи

Biblioteka Cisowa zaprasza na warsztaty z aromaterapii dla dorosłych oraz dla cały rodzin.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

11.05.2023, godz. 16:00
Aromaterapia - olejki eteryczne w kuchni

Kolejny raz zapraszamy na rodzinne warsztaty na temat aromaterapii. Podczas warsztatów dowiesz się, co to są olejki eteryczne oraz przygotujemy ciastka z nutą lawendy.

Zalety olejków eterycznych możemy wykorzystać również w kuchni. Łącząc je z potrawami, nie tylko wzbogacimy smak dań, ale sprawimy, że żywność stanie się zdrowsza.

Spotkanie poprowadzi Marta Kaliszewska – mama czwórki dzieci, z zawodu inżynier technologii ochrony środowiska oraz olejkowa kopalnia wiedzy.

11.05.2023, 16:00
Ароматерапія - ефірні олійки на кухні

Знову запрошуємо на сімейні майстер-класи про ароматерапію. Під час майстер-класу ви дізнаєтеся, що таке ефірні олії, а ще ми приготуємо печиво з ноткою лаванди!

Корисні властивості ефірних масел також можна використовувати під час готування на кухні. Додавши олійки до страв, ми не тільки збагатимо їх смак, але й зробимо їжу здоровішою. Зустріч проведе Марта Калішевська – мати чотирьох дітей, інженер-технолог із охорони навколишнього середовища за фахом і знавець олійок.

Кількість місць обмежена. Реєстрація за адресою: filianr6@bibliotekagdynia.pl

25.05.2023, godz. 17:00
Aromaterapia blisko nas - mgiełki zapachowe. Warsztaty dla dorosłych

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu aromaterapia blisko nas. Nauczymy się robić mgiełki zapachowe, które mogą stać się super alternatywą zamiast wody toaletowej. Stworzymy całkowicie naturalny produkt oraz opowiemy, jaka jest różnica między olejkiem zapachowym a eterycznym. Dowiesz się również jak tworzyć różnego rodzaju mieszanki adekwatnie do odczuwanych emocji oraz dolegliwości. Warsztatowe mgiełki uczestnicy zabierają ze sobą do domu.

25.05.2023, 17:00
Ароматерапія біля нас - ароматні спреї для тіла. Майстер-класи для дорослих

Запрошуємо на наступну зустріч із циклу ароматерапія. Ми навчимося робити спрей-парфюм, що зможе стати чудовою альтернативою туалетній воді. Ми створимо повністю натуральний продукт і розповімо, чим відрізняється ароматична олія від ефірної. Ви також навчитеся створювати різні аромати, відповідно до власних емоцій чи самопочуттів. Спрей-парфюми, які ви створите, забираєте додому!

Кількість місць обмежена. Реєстрація за адресою: filianr6@bibliotekagdynia.pl

filianr6@bibliotekagdynia.pl

Duży, szary wykrzyknik z żółtą kropką. Po prawej stronie planeta i dwie ikony symbolizujące połączenie internetowe. U góry nazwa i logo projektu. Na dole logotypy partnerów.

Zbudujmy sobie bajkę - aktywne czytanie

11 / 04 / 2024