Akcja-Integracja!

Biblioteka Witomino

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia ruchowe dedykowane dla młodzieży 11+. Sprawdź swoją szybkość i refleks, rywalizuj i współpracuj, ale przede wszystkim - baw się dobrze razem z nami! Nie zapomnij zabrać przyjaciół - im nas więcej, tym lepiej.

Zajęcia cykliczne!

Będziemy integrować się w formule TeamUP, wyjątkowej formie ruchowej przygotowanej przez partnera projektu Biblioteka dla Wszystkich Moje miejsce - Save the children!

Spotkanie organizowane w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce"
Projekt „Biblioteka dla wszystkich" jest realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children International.

Запрошуємо на виняткові рухові заняття для підлітків 11+ — перевірте швидкість своїх рефлексів, змагайтеся та співпрацюйте, але передусім проводьте час з нами! Не забудьте покликати друзів — що нас більше, тим веселіше.

циклічні заняття!

Будемо інтегруватися в форматі TeamUP, винятковому виді рухових занять, приготованому партнером проєкту Бібліотека для всіх — Save the children!

Проект «Бібліотека для кожного» реалізується FRSI у межах партнерства з Save the Children International.
www.bibliotekidlaukrainy.org.pl

Warsztaty poetyckie z Anną Barbarą Furman