Zdrowie jest w głowie 5

Biblioteka z Pasją

Biblioteka z Pasją (Al. Zwycięstwa 96/98) zaprasza na ostatnie spotkanie z cyklu Zdrowie jest w głowie. Skupimy się na nim na samoocenie, potrzebach i wartościach. Warto wziąć udział!

Uczestnicy dowiedzą się jak udzielić sobie "pierwszej pomocy psychologicznej", ale też gdzie można zwrócić się po wsparcie. Będziemy ćwiczyć różne strategie radzenia sobie z emocjami i stresem, jak również rozwijać lepsze rozumienie siebie i swoich potrzeb.

Zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 18 lat. Nie trzeba brać udziału w całym cyklu.
Warsztaty prowadzone będą przez Grażynę Pławecką, psycholożkę i psychoterapeutkę.
Obowiązują zapisy pod adresem e-mail: pasja@bibliotekagdynia.pl

Cykl sfinansowany dzięki wsparciu Rady Dzielnicy Redłowo.

Maj Gwiezdnych Wojen - Star Wars May - maraton czytelniczy

02 / 05 / 2024

Rysuj mangę z Washuu | Малюємо мангу з Васюю

06 / 05 / 2024