Zabawki kreatywne z rolki papieru i ręczników papierowych

Biblioteka Chylonia

Biblioteka Chylonia (ul. Opata Hackiego 33) zaprasza dzieci na warsztaty kreatywno-plastyczne, podczas których uczestnicy wykonają zabawki z rolek papieru i ręczników papierowych
Papier toaletowy znajdziemy w każdym domu.  Jednak gdy rolka się kończy, zazwyczaj ląduje w koszu, można ją jednak wykorzystać na wiele sposobów! Pomysłowością na zastosowanie rolek po papierze toaletowym i ręcznikach papierowych, wykażą się dzieci biorące udział w wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy.

Wydarzenie dla dzieci w wieku 5-9 lat (dzieci poniżej 7 roku życia tylko pod opieką osoby dorosłej).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy drogą telefoniczną: 58 623-00-11 lub mailową: filianr12@bibliotekagdynia.pl

Uśmiechnięty ludzik trzymający w rękach pędzle oraz nożyczki.

Mieszkańcy łąki - warsztaty literacko-plastyczne

06 / 05 / 2024