Wiosenne wietrzenie szafy - wymiana ubrań

Biblioteka z Pasją

Poczuj wiosnę w swojej szafie! Wymień się ubraniami, których już nie chcesz/nie potrzebujesz, znajdź dla siebie coś fajnego, weź koleżanki i kolegów.

Po wymianie zapraszamy także na odpoczynek przy kawie/herbacie/czekoladzie z bibliotecznego ekspresu.

Prosimy o przynoszenie tylko rzeczy czystych i w dobrym stanie. Tylko wymiana nieodpłatna. Pozostawione rzeczy zostaną przekazane do sklepu charytatywnego.

Kolorowe ikonki symbolizujące różne części garderoby. W prawym dolnym rogu widnieje logo programu Gdynia w Klimacie.

Maj Gwiezdnych Wojen - Star Wars May - maraton czytelniczy

02 / 05 / 2024

Rysuj mangę z Washuu | Малюємо мангу з Васюю

06 / 05 / 2024