"Waśnie i baśnie" - teatr w Bibliotece Obłuże

Biblioteka Obłuże

Biblioteka Obłuże (ul. Boisko 6) zaprasza rodziców z dziećmi od lat 3 na przedstawienie teatralne "Waśnie i Baśnie".

„Waśnie i Baśnie” to opowieść o pięknie polskich legend, o przyjaźni, sile współpracy i dialogu, o teatrze i magii, jaką potrafi wytworzyć. To interaktywny monodram, łączący w sobie elementy teatru aktorskiego, lalkowego, klasycznej klaunady i japońskiego teatru obrazkowego Kamishibai. Przezabawny scenariusz, świetne aktorstwo, niecodzienne rozwiązania inscenizacyjne, barwność i różnorodność lalek, kostiumów i rekwizytów, doskonały kontakt z małym widzem, dowcipne piosenki oraz najpiękniejsze polskie legendy z różnych stron kraju, sprawią, że to przedstawienie na długo pozostanie w pamięci dziecka.

Liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują zapisy! E-mail: filianr1@bibliotekagdynia.pl, tel.: 58 625 08 16

Przedstawienie sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach środków Budżetu Obywatelskiego - „Spektakle edukacyjne oraz spotkania autorskie w bibliotece na Obłużu”.

Czytanie na dywanie w Bibliotece Obłuże

28 / 06 / 2022

Wesoła Krówka

30 / 06 / 2022