Warsztaty lego online

Biblioteka Obłuże

Siedzimy w domu, a place zabaw zamknięte, więc zbudujmy swój własny!

5 oraz 12 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich miłośników klocków Lego na niecodzienne warsztaty z EduKido. Pokażemy Wam, jak zbudować coś nowego. Jedyne czego potrzebujecie, to dobre chęci oraz trochę klocków Lego. Transmisję warsztatów pokażemy na żywo na FB Biblioteki Gdynia.  5 stycznia, godzina 18.00 Spotkanie pierwsze: Plac zabaw  Siedzimy w domu, a place zabaw zamknięte, więc zbudujmy swój własny!  12 stycznia, godz. 18.00 Spotkanie drugie: Podróże!  Zima oraz kwarantanna zmusiła nas do podróżowania w wyobraźni! Zbudujemy wymarzone miejsce lub pojazd , który nas do niego zabierze, a wszystko w ciepłym i przytulnym domu!  Spotkanie finansowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

Soboty z Magiczną Ścianą, grami planszowymi i PS4

20 / 04 / 2024
Biblioteka Obłuże

Teatr dla dzieci: „Grzecznie i bezpiecznie”