Warsztaty tańca zachodniej Afryki w Bibliotece Obłuże

Biblioteka Obłuże

Warsztaty tańca  zachodniej Afryki przy muzyce w Bibliotece Obłuże, które poprowadzi Maria Graczyk - psycholożka z przygotowaniem pedagogicznym, psychoterapeutka.

Warsztaty AFRO DANCE przeznaczone są dla osób zupełnie początkujących oraz tych, które rozpoczęły już swoją przygodę z tańcem afrykańskim! Na warsztatach uczyć będziemy się choreografii inspirowanych baletem afrykańskim.

TANIEC AFRYKAŃSKI jest niezwykle energiczną formą ekspresji. Wzmaga koordynację ruchową, rozwija świadomość ciała, wyzwala kreatywność, pomaga wyrazić emocje, zaspokaja potrzebę naturalnego "kontaktu z ziemią"
- przez co ugruntowuje i wpływa na poczucie własnej wartości oraz dodaje pewności siebie!

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe
Ubierzcie wygodne ubrania, które nie krępują ruchów, tańczymy na boso, weźcie koniecznie uśmiechy i wodę, bo będzie gorąco!!
Wstęp wolny!
Obowiązują zapisy!
e-mail: filianr1@bibliotekagdynia.pl
tel.: 58 625 08 16
Wydarzenie  sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach środków  Budżetu Obywatelskiego. "Spotkania kulturalno-edukacyjne w Bibliotece na Obłużu - 2022 r."

Tańczące kobiety w strojach afrykańskich

Balony 3D

25 / 06 / 2024