Warsztaty muzyczne dla dzieci

Biblioteka Śródmieście

Warsztaty muzyczne dla dzieci | музыкальные занятия для дітей

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w Bibliotece Śródmieście. Poznamy różne instrumenty (w tym: skrzypce, erchu, flet, gitarę, didjiridu). W trakcie zabawy będziemy rozwijać umiejętności uważnego słuchania muzyki, a także poczucie rytmu. Troszkę pośpiewamy, potańczymy i wyciszymy się na koniec zajęć. Zajęcia integracyjne, w języku polskim i rosyjskim.

Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe filianr2@bibliotekagdynia.pl

Розвиваючі музичні заняття для дітей. Познайомимося з різними інструментами (скрипка, ерху, флейта, гітара, диджериду). Під час гри навчимося уважно слухати музику, познайомимося з ритмом, трохи попоєм, потанцюємо і заспокоїмося в кінці занять. Педагог говорить польською та російською мовами.

Запрошуємо дітей віком 5-10 років

обов'язковий запис: filianr2@bibliotekagdynia.pl

Kręcąca się płyta oraz nazwa warsztatów i logotypy projektowe.

Pogadajmy o rapie. Dyskusje nie tylko o muzyce

27 / 05 / 2024
Biblioteka Śródmieście