Warsztaty kreatywne / Творчий гурток

Biblioteka Wzgórze

W letnie wtorki Biblioteka Wzgórze (ul. Biskupa Dominika 3) zaprasza dzieci od lat 7 na warsztaty kreatywne. Szykujemy dla was zadania, które porusza waszą kreatywność i wyobraźnię. Odrobina rękodzieła, dużo zabawy, mnóstwo dobrej atmosfery.

Spotykamy się w każdy wtorek od 5 lipca do 23 sierpnia w Bibliotece Wzgórze. Zaczynamy o godz. 11.00.
Obowiązują zapisy: filianr10@bibliotekagdynia.pl, tel.: 58 6221851.

Zajęcia będą prowadzone przez wolontariuszkę w językach: polskim i ukraińskim.

Pobyt wolontariuszki jest efektem współpracy z Centrum Współpracy Młodzieży. Działanie realizowane jest w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.

Шановні батьки та їхні діти, запрошуємо вас долучатися впродовж канікул кожного тижня на заняття із творчості, де буде багато поробок, креативності, фантазування та веселого настрою. Ми будемо робити різні цікаві, забавні та креативні хендмейд вироби, які стануть приємним нагадуванням про проведений у бібліотеці час. Літо вже прийшло до нас, тож гойда насолоджуватися.
Заняття для дітей від 7 років.
Запрошуємо до Biblioteki Wzgórze кожного вівторка від 5 липня до 23 серпня. Початок об 11:00.

Попередній запис обов'язковий: filianr10@bibliotekagdynia.pl, тел.: 58 6221851

Spotkania z językiem rosyjskim