Warsztaty DIY dla dzieci. Zrób swoją eko torbę

Biblioteka Chylonia Centrum

Warsztaty DIY dla dzieci. Zrób swoją eko torbę | Заняття DIY для дітей. Зробіть свою еко-сумку

Biblioteka Chylonia Centrum zaprasza dzieci na warsztaty dla miłośników prac plastycznych oraz ekologii. Uczestnicy zajęć z pomocą szablonów zaprojektują i ozdobią swoją materiałową torbę, która świetnie się sprawdzi na zakupach czy w szkole.

Obowiązują zapisy na adres: v.maskaliova@bibliotekagdynia.pl

Wydarzenie powstało przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF.

Biblioteka Chylonia Centrum запрошує дітей на майстер-класи для любителів образотворчого мистецтва та екології. Учасники занять за допомогою шаблонів розроблять і прикрасять свою тканинну сумку, яка відмінно підійде для покупок або в школі.
Діють записи за адресою: v.maskaliova@bibliotekagdynia.pl

Захід було організовано за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ

Kolorowa grafika, na której widnieją rysunkowe: rakieta, żarówka, dinozaur stojący na tęczy, piłka, planeta.

Zajęcia sensoryczno-muzyczne

18 / 04 / 2024