Ukraiński dla początkujących

Biblioteka z Pasją

Biblioteka z Pasją (Al. Zwycięstwa 96/98 - budynek IA) zaprasza na lekcje języka ukraińskiego dla początkujących! Zajęcia będą odbywały się w wybrane czwartki i soboty w godzinach odpowiednio 17:30-19:00 i 13:00-15:00.

Poznaj język ukraiński od podstaw! Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek, na lekcje języka ukraińskiego, które poprowadzi Daryna, wolontariuszka EKS.

Learn very basics of Ukriainian language! No age restrictions apply. Lesson will be run by Daryna, our EKS volunteer.

Скористайся шансом навчитися української з нуля!
Запрошуємо всіх зацікавлених на заняття з української мови, які проводитиме Дарина, волонтерка Європейського Корпусу Солідарності. Без вікових обмежень.\

Harmonogram zajęć

GRUPA I (soboty):

Kwiecień: 2 i 30

Maj: 28

Czerwiec: 11

GRUPA II (czwartki):

Kwiecień: 7 i 21

Maj: 5 i 26

Czerwiec: 2, 9 i 30

Prosimy o wcześniejsze zapisy na adres e-mail / Просимо заздалегідь записатися за електронною адресою/Pre-registration applies via e-mail: pasja@bibliotekagdynia.pl

Pobyt wolontariuszy jest efektem współpracy z Centrum Współpracy Młodzieży. Działanie realizowane jest w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.

Speaking of English - zajęcia językowe z wolontariuszką ECS, Martiną

25 / 04 / 2024