Ukraiński dla początkujących

Biblioteka z Pasją

Biblioteka z Pasją (Al. Zwycięstwa 96/98 - budynek IA) zaprasza na lekcje języka ukraińskiego dla początkujących! Zajęcia odbędą się w soboty, 8 i 22 stycznia 2022, w godzinach 13:00-15:00.

Poznaj język ukraiński od podstaw! Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek, na lekcje języka ukraińskiego, które poprowadzi Daryna, wolontariuszka EKS.

Learn very basics of Ukriainian language! No age restrictions apply. Lesson will be run by Daryna, our EKS volunteer.

Скористайся шансом навчитися української з нуля!
Запрошуємо всіх зацікавлених на заняття з української мови, які проводитиме Дарина, волонтерка Європейського Корпусу Солідарності. Без вікових обмежень.

Prosimy o wcześniejsze zapisy na adres e-mail / Просимо заздалегідь записатися за електронною адресою/Pre-registration applies via e-mail: pasja@bibliotekagdynia.pl

Language Café: Mythology Talks

24 / 01 / 2022