Teatrzyk dla dzieci "Królowa Śniegu"

Biblioteka Obłuże

Biblioteka Obłuże (ul. Boisko 6) zaprasza rodziców z dziećmi na przedstawienie teatralne pt."Królowa Śniegu".

Kaj i Gerda są kochającym się rodzeństwem. Pewnego razu do oka chłopca trafia odłamek roztrzaskanego zwierciadła, który zmienia spojrzenie Kaja. Wszystko, co jest piękne i dobre, staje się dla młodzieńca brzydkie i złe. Wszystkiemu winne są czary złej Królowej Śniegu, która porywa Kaja. Czy dzielna Gerda uratuje brata? Wstęp wolny! Dzieci poniżej 7 roku życia zapraszamy pod opieką rodziców.

Obowiązują zapisy!
E-mail.: filianr1@bibliotekagdynia.pl
Tel.: 58 625 08 16

Przedstawienie sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach środków Budżetu Obywatelskiego. "Spektakle edukacyjne oraz spotkania autorskie w bibliotece na Obłużu" BO 2021/OBL/006