Tajemnica zaginionego woluminu. Detektywistyczny Escape Room - wtorki

Biblioteka Śródmieście

Zbierzcie drużynę odważnych detektywów, wymyślcie dla siebie kryptonim i wpadajcie do Biblioteki Śródmieście, żeby wspólnie rozwiązać zagadkę zaginionej książki

Waszym zadaniem będzie odpowiedź na pytanie: Kto za tym wszystkim stoi? Rozwiązujcie zagadki, prawidłowe odpowiedzi wskażą wam drogę do kolejnych zadań. Zbierajcie dowody, odciski palców i przesłuchujcie naocznych świadków. Uwaga! Nie wszyscy mówią prawdę, nie dajcie się oszukać!

Pamiętajcie, żeby zabrać naładowany telefon ze skanerem kodów QR!

Ale uwaga! Inne drużyny dzielnych tropicieli będą deptać wam po piętach! Rozwiązujcie więc zagadki jak najszybciej, drużyny z najlepszymi wynikami trafią na naszą TABLICĘ CHWAŁY.

Obowiązują zapisy. Prosimy o telefon: 58 661 66 48 lub maila: filianr2@bibliotekagdynia.pl, by umówić swoją drużynę na konkretny termin.

Gra dostępna przez cały lipiec w terminach:

• poniedziałki 15:00-18:00
  • wtorki, czwartki, piątki 12:00-15:00
Młoda kobieta w długich, rudych włosach. Ma na głowie różową czapkę, a na nosie okrągłe okulary. Kobieta patrzy w bok podejrzliwym wzrokiem. Wyłania się z dziury w różowej ścianie.

Warsztaty komiksowe: stwórz swoją komiksową postać

10 / 09 / 2024

Spotkanie autorskie z Darią Kaszubowską

12 / 09 / 2024
Biblioteka Śródmieście

Create your own Storybook | Stwórz własną książkę!

16 / 09 / 2024