Spotkanie autorskie z Darią Kaszubowską

Biblioteka Śródmieście

Biblioteka Śródmieście zaprasza na spotkanie autorskie z Darią Kaszubowską, autorką Sagi Kaszubskiej oraz takich pozycji jak m.in. Po nitce do kłębka czy Smak tabaki.

Kaszubka z krwi i kości, z prawdziwie czarnym, kaszubskim podniebieniem. Szczera, trochę pyskata, pełna energii, niespokojna jak wiatr. Z wykształcenia pedagog, z potrzeby serca działaczka społeczna, z poczucia misji dziennikarka w „Pomeranii”, z zamiłowania pisarka. Ma słabość do czekolady, dobrych książek, musicali i filmów z Johnnym Deppem. Kocha wszystko, co kaszubskie. Nadmiar energii zużywa na spacery, nordic walking, taniec brzucha i pole dance. Prywatnie szczęśliwa mężatka, matka czwórki cudownych dzieci, posiadaczka niesfornego kundelka.

Wstęp wolny.

Sterta książek leżąca na fotelu. Na książkach leżą okulary.

Koncert zespołu Ropień

19 / 09 / 2024