Świąteczny koncert Mikołajkowy

Biblioteka Śródmieście

Biblioteka Śródmieście (ul. Włądysława IV 7-15) zapraszamy serdecznie na koncert Mikołajkowy! Przeniesiemy się z dziećmi w magiczny świat muzyki, otulony świąteczną atmosferą.

Wykonawcami będzie Duet Deepsea (czyli Yuliya Buraya i Marta Cyganek)

Razem dotkniemy piękna sztuki!

Marta Cyganek - z wykształcenia arteterapeutka, aktorka, antropolożka kultury. Wokalistka oraz instrumentalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, Szkoły Aktorskiej w Zespole Szkół Artystycznych w Krakowie, fotografuje i filmuje, tańczy tango argentyńskie, prowadzi warsztaty twórcze.

Yuliya Buraya - zawodowa skrzypaczka i altowiolistka z wielką geografią koncertową (Chiny, Włochy, Francja, Niemcy, Litwa, Łotwa, Estonia, Polska) , półfinalistka Mam Talent '2017, solistka #DMorchestra, kierowniczka kwartetu smyczkowego Anima, niebawem Magister Akademii Muzycznej w Gdańsku. Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci w Bibliotece Śródmieście.

Kręcąca się płyta oraz nazwa warsztatów i logotypy projektowe.

Warsztaty zero waste

18 / 04 / 2024
Biblioteka Śródmieście

Pogadajmy o rapie. Dyskusje nie tylko o muzyce