Spotkanie z psycholożką macierzyństwa

Biblioteka Chylonia Centrum

Zapraszamy przyszłe mamy i mamy z małymi dziećmi na spotkanie z psycholożką macierzyństwa. Dowiemy się, jak radzić sobie emocjonalnie z ciążą, porodem oraz opieką nad noworodkiem i niemowlęciem, a także jak dbać o siebie w macierzyństwie, aby czerpać z niego radość.

Spotkanie poprowadzi Aurelia Pobłocka - psycholog macierzyński, pracuje z kobietami w okresie okołoporodowym. Psycholog dzieci, młodzieży i ich rodziców.
Prywatnie mama 2 córek, 7-latki i roczniaka. Osobiste doświadczenie depresji okołoporodowej w drugiej ciąży skłoniło ją do zmiany  zainteresowania zawodowego. Dotychczas głównie psycholog dziecięcy, teraz wspiera kobiety w trudnościach pojawiających się w ciąży i na wczesnych etapach macierzyństwa. Jej głównym celem zawodowym jest profilaktyka depresji okołoporodowej.

Obowiązują zapisy:
filianr18@bibliotekagdynia.pl

Matka trzymająca na rękach dziecko i całująca je w głowę