Ludzki wymiar codziennych wyzwań. Spotkanie z Dagny Kurdwanowską

Biblioteka z Pasją

Zapraszamy na spotkanie z Dagny Kurdwanowską, dziennikarką, psychogerontolożką i autorką książek, w tym najnowszej to „Uważna, czuła i odważna. Jak pielęgnować w sobie dobro”. Podczas spotkania przyjrzymy się bliżej tematyce opieki nad osobami zależnymi, porozmawiamy o tym, z jakimi trudnościami spotykają się na co dzień, jak wpływają one na nasze codzienne życie. A przede wszystkim o tym, jak radzić sobie w tak trudnych sytuacjach opiekowania się kimś bądź – byciem osobą, którą ktoś się opiekuje.

Spotkanie poprowadzi Hanna Łozowska.

---
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach projektu "Prawa człowieka i książka".

Zdjęcie przedstawia abstrakcyjny wizerunek głowy człowieka zadumanego, któremu ktoś wskakuje do czaszki, jak do basenu.

Ludzki wymiar codziennych wyzwań. Spotkanie z Dagny Kurdwanowską

20 / 09 / 2024