Spotkanie autorskie z Moniką Rak

Biblioteka Pustki Cisowskie

Biblioteka Pustki Cisowskie (ul. Chabrowa 43) zaprasza rodziców, dzieci i wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Moniką Rak - autorką książki dla dzieci Ogrodowe abecadło. W magicznym świecie przyrody, mamą, mieszkanką Demptowa i społeczniczką.

Wstęp wolny. Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książki.

Opis książki za lubimyczytac.pl:

Bajka zabierze nas w rodzinne przygody mające miejsce na malowniczej działce ogrodniczej.

To tutaj, z pełnym oddaniem, pracują dziadek Zdzisław oraz babcia Halinka. Od czasu do czasu dołączają do nich ich wesołe i pełne energii wnuki, Eryk i jego młodszy brat Emil.

Dziadkowie włożyli w tę działkę tyle miłości i serca, że każdy zakątek opowiada własną, pełną uczuć historię. Nawet owoce i warzywa, które tam rosną, zdają się być świadkami niezliczonych rodzinnych chwil i gotowe są podzielić swoimi opowieściami.

„Ogrodowe Abecadło w magicznym świecie przyrody” to książka, która zachęca do eksplorowania otaczającego świata z ciekawością i otwartością na nieznane. To także wspaniała okazja do wzbogacenia słownictwa i rozwijania wyobraźni.

Ośmiornica. Warsztaty literacko-plastyczne

09 / 09 / 2024

Teatrzyk kamishibai: „Słowik”, Jan Ch. Andersen

12 / 09 / 2024