Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wardą

Biblioteka Obłuże

Biblioteka Obłuże (ul. Boisko 6) zaprasza na spotkanie autorskie z Małgorzatą Wardą.

Najłatwiej powiedzieć, że Małgorzata Warda tworzy powieści obyczajowe – ale to nie jest do końca prawdą. W jej książkach znajdziemy elementy intryg, thrillerów, romansu, wszystko zależy od tego, którą będziemy czytać. We wszystkich zaś jest to coś, co sprawia, że zostają z nami na dłużej, że chcemy wracać do snutych przez nią opowieści. Dlaczego? Co sprawia, że te historie nas tak uwodzą? Jak pracuje nad swoimi historiami oraz bohaterkami? Te i inne trudne pytania Małgorzacie Wardzie w trakcie spotkania w Bibliotece Obłuże zada Dorota Lińska-Złoch.

Spotkanie na język migowy przełoży Beata Pukło.

Wydarzenie finansowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego „Spektakle edukacyjne oraz spotkania autorskie w bibliotece na Obłużu”

Joga dla dzieci w Bibliotece Obłuże

14 / 05 / 2024