Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz

Biblioteka Działki Leśne

Biblioteka Działki Leśne (ul. Warszawska 3) zaprasza 15 września o godzinie 18.00 na spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz.

Magdalena Witkiewicz - urodziła się w 1976 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Miała własną firmę marketingową, przez pewien czas jednocześnie prowadziła ją i pisała powieści. Dziś jej życie zawodowe to książki i spotkania autorskie, a właściwie całe trasy promocyjne. Lubi spotykać się z czytelnikami i robi to bardzo często, a od wiosny 2016 r. uczestniczy także w spotkaniach autorskich online na swoim profilu na Facebooku. Mieszka w Gdańsku z mężem, dwójką dzieci i kotem Puszysławem.

Matka Polka Pisarka, jak samą siebie określiła, zaczęła pisać pierwszą powieść podczas urlopu macierzyńskiego. Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum internetowym, wysłała tekst do wydawnictwa Moniki Szwai i po dwóch godzinach otrzymała odpowiedź, że popularna pisarka z powodu ataków śmiechu odpowie konstruktywnie dopiero po zakończeniu lektury. Tak rozpoczęła się kariera „Milaczka”, a także samej autorki, którą pokochały tysiące czytelniczek.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisy w bibliotece przy ul. Warszawskiej 3.

Spotkanie finansowane przez Radę Dzielnicy Działki Leśne.

Przejdź na stronę biblioteki Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz więcej