Spotkanie autorskie z Ewą Formella

Biblioteka Obłuże

Moderatorem spotkanie będzie Dorota Lińska-Złoch - promotorka literatury w Trójmieście i nie tylko. Tworząca blog i profile w social mediach "Przeczytanki". Autorka debiutanckiego tomiku "Wielomiłość".

Zapraszamy! Kontakt do filii: e-mail: filianr1@bibliotekagdynia.pl Tel.: 58 625 08 16

Ewa Formella - kobieta w średnim wieku w krótkich siwych włosach i w zielonej bluzce. Trzyma w rękach otwartą książkę.

Soboty z Magiczną Ścianą, grami planszowymi i PS4

20 / 04 / 2024
Biblioteka Obłuże

Teatr dla dzieci: „Grzecznie i bezpiecznie”