Spotkanie autorskie z Adrianem Bednarkiem

Biblioteka Butikowa

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Adrianem Bednarkiem - autorem kryminałów. Rozmowę wokół docenionej przez czytelników serii thrillerów o Kubie Sobańskim poprowadzi Aleksandra Lamek.

Z uwagi na mały metraż Biblioteki Butikowej rozmowa z pisarzem odbędzie się w Przystani Wiczlińska 50A - czyli pod tym samym adresem; w sali obok biblioteki.

Adrian Bednarek — urodzony w 1984 roku w Częstochowie, zapalony fan sportu żużlowego, uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor serii thrillerów o Kubie Sobańskim, prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa (są to kolejno: Pamiętnik diabła, Proces diabła, Spowiedź diabła, Wyrok diabła, Piętno diabła, Rywal diabła, Pokusa diabła) oraz powieści "Skazany na zło", "Oczy lęku", "Pasażer na gapę" oraz "Córeczki". Lada dzień ukaże się nowa powieść pt.: "Stella. Narodziny psychopatki". Pisanie uważa za swój największy nałóg.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Rady Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino.

Patroni medialni:
Mega Otwarte Radio Studenckie MORS