Spotkanie autorskie on-line z Krystyną Mirek

Biblioteka Obłuże

Biblioteka Obłuże zaprasza na spotkanie autorskie on-line z Krystyną Mirek, które będzie można obejrzeć na FB Biblioteki Gdynia.

Krystyna Mirek - pisarka, autorka książek obyczajowych, mama czwórki dzieci (trzech dorastających córek i jednego małego synka). Na swoim koncie ma ponad dwadzieścia powieści, a kolejna jest w drodze. Jest absolwentką polonistyki UJ w Krakowie. Przez wiele lat pracowała w szkole, obecnie pisarstwo stało się dominującym zajęciem w jej życiu zawodowym. Pisze książki obyczajowe osadzone w realiach życia. W swoich historiach nie stroni od problemów, ale niesie pozytywne przesłanie. Zachęca kobiety, by się nie poddawały wobec trudności losu, ale walczyły o miłość, rodzinę, marzenia.

Spotkanie poprowadzi Zuzanna Gajewska – promotorka czytelnictwa.

Spotkanie finansowane ze środków Rady Dzielnicy Obłuże.

Kartki świąteczne w Bibliotece Obłuże

09 / 12 / 2021