Spotkania z polskim językiem migowym dla dzieci

Biblioteka Wzgórze

Biblioteka Wzgórze zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat na zajęcia z podstaw polskiego języka migowego. W czasie spotkań uczestnicy poznają podstawowe zwroty w PJM.

Zajęcia stanowią cykl 4 spotkań.

Terminy spotkań: 10 i 24.10, 14 i 28.11.

Zgłoszenie udziału jest równoważne z deklaracją udziału we wszystkich spotkaniach.

Obowiązują zapisy telefonicznie 58 622-18-51 lub mailowo filianr10@bibliotekagdynia.pl

Paulina Spiel - oligofrenopedagożka, tancerka oraz ilustratorka. Polski język migowy poznała już na studiach i później swoje umiejętności rozwijała pod okiem lektorów Stowarzyszenia Okno na Świat. Brała udział w projekcie Niema Opera vol. 2, w którym stworzyła choreografię. W Stowarzyszeniu zrealizowała już wiele projektów, w których edukowała o polskim języku migowym. Jednym z projektów były Migające Dzieci - warsztaty mające na celu nauczenie dzieci w wieku 8-12 podstaw polskiego języka migowego.

Spotkania są realizowane w ramach projektu finansowanego z Budżetu Obywatelskiego dla Dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana: „Spotkania z PJM i kulturą Głuchych w Bibliotece Wzgórze”

Spotkania z polskim językiem migowym dla dzieci

24 / 10 / 2024