Spotkania filmowe

Biblioteka Śródmieście

Biblioteka Śródmieście zaprasza na nowy cykl „Spotkania Filmowe” ze znawcą i pasjonatem kina Wojciechem Łabędziem.

Na pierwszym spotkaniu omawiać będziemy kultowy film „Jak być kochana” z 1962 roku w reżyserii Wojciecha Jerzego Hasa. Spotkanie z Wojciechem Łabędziem poprowadzi Krzysztof Regliński. Omawiany obraz będzie ilustrowany fragmentami filmu.

Wojciech Łabędź - pasjonat, propagator kina, prowadzacy od 8 lat warsztaty filmowe. Uczestnik wielu masterclasses z m.in. Januszem Morgensternem, Andrzejem Wajdą, Wojciechem Smarzowskim, Vittorio Storaro, Walterem Murchem, Wernerem Herzogiem, Peterem Zeitlingerem, Peterem Biziou, Piotrem Sobocińskim, Romanem Polanskim Andrzejem Jakimowskim i wieloma innymi. Od blisko 50 lat siedzący w kinie i oglądający najlepsze filmy. Twórca autorskiej formy prowadzenia warsztatów filmowych z przyjęta nazwą sceny z życia filmu.

Halloweenowe dekoracje. Warsztaty DIY

22 / 10 / 2024

Koncert zespołu ECEKON

24 / 10 / 2024