Spektakl "Początek" - Teatr Magicznych Baniek

Biblioteka Obłuże

Biblioteka Obłuże (ul. Boisko 6) zaprasza wszystkich chętnych od 3 do 100 lat na przedstawienie "Początek" w wykonaniu Teatru Magicznych Baniek.

Spektakl "Początek" to historia człowieka, który odkrywa magię. Delikatnie, krok po kroku zbliża się do poznania i okiełznania żywiołu baniek mydlanych. Ogląda je, dotyka, zaczyna się ich uczyć, aby odkryć radość w swobodnej zabawie. Spotkanie z Teatrem Magicznych Baniek to gwarancja familijnej zabawy! Aktor przenosi widzów w oniryczny świat teatru i magii. Kosmos bańkowy, w którym grawitacja nie istnieje, a ulotne struktury naprzemiennie pękając, to przenikając się ze sobą, tworzą sekwencję niezapomnianych wrażeń... działań, z których każde mogłoby pretendować do osobnego talent show!

Zapraszamy do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy. Obowiązują zapisy! E-mail: filianr1@bibliotekagdynia.pl lub telefoniczne: 58 625 08 16

Wydarzenie sfinansowane ze środków Rady Dzielnicy Obłuże.

Soboty z Magiczną Ścianą, grami planszowymi i PS4

20 / 04 / 2024
Biblioteka Obłuże

Teatr dla dzieci: „Grzecznie i bezpiecznie”