Speaking of English - zajęcia językowe z wolontariuszką ECS, Martiną

English below!
Martina, wolontariuszka w Bibliotece z Pasją, zaprasza na spotkania z językiem angielskim pt. Speaking of English.
Podczas nich będziemy głównie rozmawiać i omawiać różne tematy, aby poszerzyć nasze umiejętności komunikacyjne. Na przykład - porozmawiamy o naszych zainteresowaniach, ulubionych książkach i filmach oraz spróbujemy rozwiązać codzienne problemy językowe. A także będziemy się dobrze bawić grając w gry planszowe!

Martina, a volunteer in Biblioteka z Pasja wants to invite you to join meetings called Speaking of English!
During those we will mainly talk and discuss various topics to expand our communication skills. For example - we will converse about our hobbies, favourite books and movies and try to solve day to day language issues. And also we will have fun playing board games!

Dłoń trzymająca flagę Wielkiej Brytanii

Maj Gwiezdnych Wojen - Star Wars May - maraton czytelniczy

02 / 05 / 2024

Rysuj mangę z Washuu | Малюємо мангу з Васюю