Speaking of English - zajęcia językowe z wolontariuszką ECS, Martiną

English below!
Martina, wolontariuszka w Bibliotece z Pasją, zaprasza na spotkania z językiem angielskim pt. Speaking of English.
Podczas nich będziemy głównie rozmawiać i omawiać różne tematy, aby poszerzyć nasze umiejętności komunikacyjne. Na przykład - porozmawiamy o naszych zainteresowaniach, ulubionych książkach i filmach oraz spróbujemy rozwiązać codzienne problemy językowe. A także będziemy się dobrze bawić grając w gry planszowe!

Terminy spotkań: 1, 15, 29 lipca oraz 12, 26 sierpnia 2024.

Martina, a volunteer in Biblioteka z Pasja wants to invite you to join meetings called Speaking of English!
During those we will mainly talk and discuss various topics to expand our communication skills. For example - we will converse about our hobbies, favourite books and movies and try to solve day to day language issues. And also we will have fun playing board games!

Meeting dates: July 1st, 15th, 29th and August 12th, 26th, 2024.

Dłoń trzymająca flagę Wielkiej Brytanii

Pracownia Cosplay - Akademia Kompetencji Przyszłości

23 / 10 / 2024
Biblioteka z Pasją