Scientific adventures through the mysteries paper

Biblioteka Wiedzy

15 czerwca (sobota) o godzinie 11.00 zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 11 lat na godzinną podróż przez naukę i książki w Bibliotece Wiedzy.

Uczestnicy zajęć będą mieli okazję odkryć wiedzę kryjącą się za książkami i papierem. Program na ten dzień: myślcie zespołowo, obserwujcie pod mikroskopem, rozumiejcie i manipulujcie papierem i oczywiście... bawcie się dobrze! Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat i prowadzone będą w języku angielskim. Postaramy się tłumaczyć, w miarę naszych możliwości.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy telefonicznie tel. +48 58 622 09 00, mailowo: wiedza@bibliotekagdynia.pl lub osobiście w bibliotece.

Akcję prowadzą Camilla, Caterina i Gwenaelle, wolontariuszki, które przyjechały w ramach projektu #EuropejskiKorpusSolidarności, a ich pobyt u nas jest możliwy dzięki współpracy biblioteki z Centrum Współpracy Młodzieży.

June 15 (Saturday) at 11.00 we invite kids form 8 to 11 years old to take part in one-hour journey through science and books in Biblioteka Wiedzy.

It is through a scenario that children will have the opportunity to discover the science behind books and paper. On the agenda for this day: think as a team, observe under the microscope, understand and manipulate paper and of course... have fun! The workshop is intended for children from 8 to 11 years old and it will be in English. We will try to explain as best we can

Due to the limited number of places, please register in advance by phone tel. +48 58 622 09 00, by email: wiedza@bibliotekagdynia.pl or in person at the library.

The activity is conducted by Camilla, Caterina and Gwenaelle, volunteers who came as part of the #EuropeanSolidarity Corps project, and their stay with us is possible thanks to the cooperation of the library with Centrum Współpracy Młodzieży.

Słowiańskie lalki mocy - warsztaty

20 / 06 / 2024