Rytm, ruch, rym w Bibliotece Chylonia w grudniu

Zajęcia rytmiki dla dzieci

„Rytm, ruch, rym w Bibliotece" to zajęcia rytmiczno-muzyczne przeznaczone dla dzieci od 3-6 lat, podczas których gramy na instrumentach, poznajemy dźwięki, tańczymy, rytmiczne wystukujemy rytm, słuchamy wiersza oraz wykonujemy prostą pracę plastyczną.

Cykl spotkań ruchowych poprowadzonych przez Katarzynę Janiszewską, muzykoterapeutę, nauczycielkę, autorkę książki ,,Tupanki, klaskanki, dla dzieci rytmiczanki czyli 100 zabaw z najmłodszymi.’’

Zajęcia będą odbywać się we wtorki co dwa tygodnie od 14 września do 21 grudnia o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Obowiązują zapisy telefoniczne 58 623-00-11 lub mailowe filianr12@bibliotekagdynia.pl

Zajęcia finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020r - "Dzieje się w Bibliotece - kreatywne warsztaty i ciekawe spotkania".

Hiszpański Junior dla początkujących

06 / 12 / 2021