Robimy zielnik. Warsztaty z Salcią Hałas

Biblioteka Cisowa

Biblioteka Gdynia zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu projektu "Eko-Reko, czyli rekonstrukcja na warsztat". W ostatnią październikową sobotę organizujemy warsztaty robienia zielników, które poprowadzi trójmiejska autorka i znawczyni ogrodnictwa Salcia Hałas.

Spotkanie rozpoczniemy od krótkiego spaceru wokół Biblioteki Cisowa. Pomimo jesiennej aury nadal można zbierać rośliny do suszenia i tworzenia zielników - a jak najlepiej to robić, podpowie nasza specjalistka od roślin. Następnie przeniesiemy się do wnętrza biblioteki i tam będziemy kontynuować kurs robienia zielnika.

Liczba miejsc jest ograniczona: obowiązują zapisy mailowe pod adresem: promocja@bibliotekagdynia.pl

Zachęcamy do zabrania zeszytów, w których chcielibyście rozpocząć swój zielnik.

---

Pokaż mniej