Razem przy popcornie

Włączające seanse filmowe

Razem przy popcornie - włączające seanse filmowe

Wszystkich pasjonatów kina, dobrej zabawy i szukających wzruszeń zapraszamy w co drugi wtorek na seans filmowy.

14.09/18:00
Familijny seans filmowy – Pełna ciepła i humoru opowieść familijna, będąca połączeniem filmu fabularnego z animacją. Dzieło niczym nieskrępowanej wyobraźni, które poruszy i zachwyci widzów w każdym wieku.

28.09/18:00
Biografie na ekranie – Film opowiada historię aktorki i piosenkarki, Judy Garland, która zmagając się z uzależnieniem i problemami osobistymi, przybywa na serię koncertów w Londynie. W głównej roli wystąpiła Renée Zellweger.

Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy: pasja@bibliotekagdynia.pl

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen – różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie”.

Poznajmy się! Warsztaty integracyjne i edukacyjne

21 / 09 / 2021
Biblioteka z Pasją

Jak zrozumieć Polskę i Polaków?

23 / 09 / 2021

Biżuteria od nowa