Ptaki w mieście

Biblioteka Wzgórze

Zima to wyjątkowy okres dla wielu miłośników ptaków, właśnie teraz przylatują one do naszych karmników czy też licznie gromadzą się na wodach Zatoki Gdańskiej pozwalając na prowadzenie obserwacji z bliskiej odległości.

Biblioteka Wzgórze zaprasza na spacer, w trakcie którego postaramy się przybliżyć sylwetki ptaków zimujących w Gdyni - zarówno stałych bywalców naszych parków i ogrodów, jak i wyjątkowych, zimowych gości z dalekiej północy.

Spacer poprowadzi Janusz Błaż, pasjonat ptaków i członek OTOPatrolu Rezerwatu Beka.

Spotykamy się w sobotę, 15 stycznia, o godz. 10.00przed Urzędem Miasta Gdynia (ul. Piłsudskiego 52/54).

Obowiązują zapisy: filianr10@bibliotekagdynia.pl

Wydarzenie organizowane we współpracy z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Ptaków, Pomorskim Biurem w Rumi.

Czytanie na dywanie

13 / 06 / 2022