Pracownia Cosplay - Akademia Kompetencji Przyszłości / Косплей Студія - Академія Компетенцій Майбутнього #mojemiejscewbibliotece #моємісцевбібліотеці

Biblioteka z Pasją

Interesujesz się cosplayem? Zawsze ciekawiło cię, jak przygotować się do cosplayowego konkursu? Albo jak taki konkurs zorganizować, kiedy nikt w okolicy nie chce zrobić tego za ciebie? Jeśli tak, to mamy idealną propozycję!

Od 9 października w Bibliotece z Pasją ruszy Pracownia Cosplay AKP, w ramach której nauczysz się:
- jak przeprowadzić projekt cosplayowy od początku do końca,
- jak skutecznie przejść przez ten proces grupą,
- jak przygotować wszystkie niezbędne elementy projektu,
- jak zaplanować kampanię reklamową,
- jak zdobyć wszystkie pozwolenia i właściwie po co,
- jak ułożyć regulaminy i rozumieć przepisy prawne,
- oraz wielu innych, niezwykle ważnych umiejętności, które przydadzą ci się jeszcze nie raz!

Wyposażymy Cię w kompetencje z obszaru kreatywności, komunikacji, współpracy i krytycznego myślenia. A przede wszystkim damy Ci narzędzie do tego, aby własnymi siłami spełniać marzenia i realizować nawet najbardziej szalone projekty.

Dołącz do nas, zapisując się na szereg warsztatów, które będą odbywać się cyklicznie do lutego 2025 r.

Zgłoszenie prześlij na adres: pasja@bibliotekagdynia.pl.

Zapraszamy osoby w wieku 14-18 lat.

Nie czekaj! Ogarnij z nami szkołę i egzamin ósmoklasisty #mojemiejscewbibliotece

17 / 10 / 2024

Erpeżki - krótkie sesje RPG dla młodzieży