Poznajmy się! Warsztaty integracyjne i edukacyjne

Biblioteka Oksywie

Zapraszamy na warsztaty międzykulturowe, podczas których poznamy kultury świata, dowiemy się, dlaczego tak odmiennie postrzegamy rzeczywistość i co może ciekawego wyniknąć z tego dla nas wszystkich!

Prosimy o zgłoszenie swojej obecności poprzez maila filianr13@bibliotekagdynia.pl lub osobiście w Bibliotece, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę i zagwarantować sobie miejsce na zajęciach.
Tylko się nie spóźnijcie, spotkanie zacznie się punktualnie!

We would like to cordially invite you to intercultural workshops, during which we will get to know the cultures from around the world, find out why we perceive reality so differently and what result it may bring to all of us!

Please sign up for your presence by e-mail at filianr13@bibliotekagdynia.pl or in person at the Library to receive a free ticket and to make sure you will have a guaranteed seat in the classes.
And make sure you will not be late as the meeting will start on time!

Запрошуємо вас на міжкультурні семінари, під час яких ми познайомимось із культурами світу, дізнаємось, чому ми так по-різному сприймаємо реальність і що цікавого з цього може випливати для всіх нас!

Просимо повідомити про свою присутність на електронну адресу filianr13@bibliotekagdynia.pl або особисто в Бібліотеці, щоб отримати безкоштовний вхідний квиток і гарантувати собі місце на заняттях.
Тільки не запізнюйтесь, зустріч розпочнеться вчасно!

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen – różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie”

Gry i zabawy - zajęcia integracyjne dla dzieci

07 / 05 / 2024

Bobasowe muzykowanie