Poszukiwacze skarbów - przedstawienie w wykonaniu Teatru Duet

Biblioteka Chylonia

Poszukiwacze skarbów to bajka, która ma przekonać widza, że od złota, srebra, rubinów, szmaragdów i innych kosztowności, cenniejsze są skarby, którymi jesteśmy otoczeni na co dzień, które bardzo często są na wyciągnięcie ręki.

Bo czy skarbem nie jest wspaniała książka, przyjaciel, zwierzak w domu, albo mądry wychowawca w przedszkolu lub w szkole?

Otóż jest. Jednak chcemy, aby po obejrzeniu przedstawienia każdy widz, nawet ten najmniejszy, odpowiedział sobie sam na tak zadane pytanie.

Przedstawienie sfinansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020r -  "Dzieje się w Bibliotece - kreatywne warsztaty i ciekawe spotkania".

Obowiązują zapisy telefoniczne 58 623-00-11 lub mailowe filianr12@bibliotekagdynia.pl

¡Viva español! - poziom zaawansowany

25 / 04 / 2024