Pokaz magicznych sztuczek bańkowych

Biblioteka Chylonia

Wspólnie z dziećmi poznawać będziemy magiczny świat płonących, wypełnionych dymem, świecących, lewitujących mydlanych bąbelków. Fascynujące tęczowe tunele, bańki w bańce, bańkowy ping-pong i nie tylko! Zobaczymy, skąd się to wszystko bierze i dlaczego jest takie fajne. Dotkniemy i spróbujemy pobawić się w bańkowych odkrywców.

Na zakończenie pokazu zapraszamy dzieci do ZAMYKANIA W BAŃCE! Czeka na Was największa mobilna rynna do zamykania w bańce w Polsce! W super bańce zamkniemy nawet ośmioro szkrabów! Nie zapomnijcie naładować baterii w aparatach, aby uwiecznić te wyjątkowe momenty.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy drogą telefoniczną: 58 623-00-11 lub mailową: filianr12@bibliotekagdynia.pl

Bańki mydlane na kolorowym tle.

Mieszkańcy łąki - warsztaty literacko-plastyczne

06 / 05 / 2024